«Агробізнес 2018: Агро чи Бізнес?» | Agrilab
«Агробізнес 2018: Агро чи Бізнес?»

ІХ Міжнародна конференція «Ефективне управління агрокомпаніями» – одна із найбільших агроподій Східної Європи, яка об’єднує топ-менеджерів, урядовців, політиків та науковців для обговорення глобальних питань розвитку агросектору. Чи вистачить потенціалу у вітчизняного агробізнесу, щоб стати каталізатором економічного зростання в Україні? Чи вистоїть він у конкурентній боротьбі на міжнародному ринку? Які інновації необхідно впроваджувати вже сьогодні, щоб бути серед лідерів завтра? Ці теми були основним лейтмотивом заходу.

«Для якісного стрибка і ефективного запровадження інновацій в агросекторі необхідні кардинальні змін в аграрній освіті і науці, радикальна реструктуризація бізнес-процесів та 

Міхаель Хорш, один із засновників всесвітньовідомої компанії Horsch.системи менеджменту в агробізнесі, повний перегляд трудового законодавства і відкриття доступу для кваліфікованих кадрів з-за кордону, налагодження нових ринків збуту шляхом укладення нових торгових угод й перегляд існуючих та залучення прямих іноземних інвестицій в сектор через продаж активів і землі», – зауважив Алекс Ліссітса, гендиректор компанії ІМК, президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»

Зволікати із впровадженням інновацій – не можна. На цьому наголошував спеціальний гість конференції

«Нам варто говорити, в першу чергу, про рівень плати за оренду землі в Україні, яка була 20 дол./га 15-20 років тому чи 100 дол./га 10 років тому, а зараз становить 150-200 дол./га. Конкурентну перевагу на ринку отримає той, хто зможе більше заплатити за оренду землі. З-поміж інших чинників, підвищення вартості оренди вказує на те, що сільське господарство стало більш професійним. Якщо холдинг має багато гектарів, але поганий менеджмент, то стане банкрутом вже завтра. Так само і фермерські господарства, які не використовують сучасні технології – програватимуть», – сказав Міхаель Хорш у своєму виступі.

Те, наскільки ефективні інновації, як вони діють на практиці учасники конференції могли побачити на власні очі вже під час другого дня заходу, який відбувався у форматі демонстрації роботи техніки у польових умовах та проходив під назвою «День Агротехнологій».

Компанії AgriLab представила на цьому заході технології точного землеробства, аналізу грунту та моніторингу посівів. Відвідувачі виставки не лише могли отримати максимум інформації про інноваційні інструменти, а й оцінити результати їх використання, адже компанія «Агро- Регіон», на базі якої відбувалась конференція, також їх впроваджує у співпраці з AgriLab, демонструючи на власному досвіді, що ефективне управління агрокомпаніями йде у напрямку інновацій.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.