AgriLab представив на InterAgro нові рішення | Agrilab
AgriLab представив на InterAgro нові рішення

У Києві відбулась головна агроподія осені – міжнародна виставка InterAgro-2018. Участь у заході взяло 346 компаній з 19 країн світу. Протягом трьох днів роботи на виставку завітало близько 20 000 відвідувачів. Тут вони могли побачити останні новинки техніки та дізнатися про різноманітні агроінновації, зокрема – про діджитал-інструменти та технології точного землеробства від AgriLab.

“Поле говорить мовою цифр!” – так звучить гасло компанії АgriLab. І на виставці ІnterAgro компанія представила рішення, які дозволяють зрозуміти цю мову: комплексну агродіагностику поля, діагностику азотного живлення культур, агрономічний сервіс, GPS-моніторинг техніки, супутниковий та БПЛА-моніторинг стану посівів, технології змінних норм внесення ресурсів, а також – IT-інструмент “Портал Агронома”. 

“Портал Агронома” – ІТ – інструмент для зберігання, візуалізації даних поля, контролю якості робіт та агрономічного планування. Він накопичує різні дані – від агрохімічних обстежень, супутникового моніторингу,  історії полів,  кадастрової інформації до показників з техніки, яка працює на полі і т.д. Це рішення допоможе аграріям зменшити виробничі ризики та приймати економічно обгрунтовані рішення, зокрема:  визначити потребу добрив на кожне поле, планувати бюджетні видатки, контролювати будь-які виробничі процеси в on-line режимі та ін. “Портал Агронома” – зручний і простий у використанні інструмент, який водночас дозволяє відчути всі переваги діджиталізації агровиробництва. Однак, першим кроком до цифровізації АПК є аналіз грунту. І поки що не всі аграрії його зробили.

Для тих агровиробників, які хочуть отримати не просто результати агрохімічного аналізу грунту, а готове рішення щодо оптимізації системи живлення культур, компанія AgriLab пропонує комлексну агродіагностику поля. Її алгоритм включає не лише автоматизований відбір зразків грунту та агрохімічний аналіз, а й аналіз погодно-кліматичних факторів, визначення критичних факторів поля, встановлення природного потенціалу поля та розроблення рекомендацій щодо живлення культур. Як свідчить статистика, комплексна агродіагностика поля дозволяє оптимізувати використання ресурсів до 20-30% і  при тому її результати аграрії можуть використовувати протягом кількох років. Враховуючи ціни на добрива, які постійно зростають – аргумент на користь аналізу грунту – більш, аніж переконливий.

Для аграріїв, які хотіли більше дізнатися про алгоритм агродіагностики та її економічні результати, компанія AgriLab під час виставки ІнтерАгро провела конференцію “Комплексний аналіз грунту як основа ефективного управління ресурсами: практика впровадження та економічні результати”. Про що розповідали експерти та що запитували аграрії – читайте згодом.

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.